Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ki az aki min 13 eves koraban...

Ki az aki min 13 eves koraban kikoltozott kulfoldre marmint a csaladjaval. Es ott folytatta a tanulmanyait?

Figyelt kérdés
Azert irtam ki ezt a kerdest mert most velem eza helyzet felveteli elott koltoztem kulfoldre...es hat a tanulas eleg nehezen megy igaz megsem probalom mert ideges leszek hogy minden masodik szo utan forditot kell fognom...De Tapasztalat masoknak??? Ti hogyan csinaljatok??? Azok irjanak akik kikoltoztek kulfoldre elni nem csak proba idot toltenek ott
2010. nov. 24. 05:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem több ismerősöm is kiköltözött. Amerika, Kanada, Anglia! Először annak is nehéz aki tudja a nyelvet és felnőtt. Ne aggódj! Egy csomóan mázlistának tartanak hidd el! Amúgy hova költöztetek? Mesélj kíváncsi vagyok! A szüleid kaptak munkalehetőséget és mivel foglalkoznak? Azért elárulom csak érdekességképpen:egyik család sem akar visszajönni aki kiment!!! Annyi élményed lesz, hogy csoda. Örülj neki. /Kiki/
2010. nov. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem lesz könnyű egy ideig, de hidd el, jól jártál. Megismerhetsz egy teljesen új életformát, új embereket, stb.

Mesélj, mert én is kíváncsi vagyok.

2010. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat...Oszinten szolva csak az tudja hogy milyen is kulfoldon elni aki benne van..En Canadaban elek Edmontonban...Pont ma egy eve...De nem vagyok tole beajulva...Otthon nehez??? Itt 10 x nehezebb...Igaz ha itt dolgozol akkor nem kell azon ragodnod a mindennapi megelhetesert...De eleve aki nem tud beszelni angolul valamilyen szinten annak piszok nehez...Az olyan ki se tegye ide a labat..Mert olyan aki nem tud beszelni 90 % Nem kap munkat...Hiaba van sok...A masik Az iskola kib*sz*ttul nehez hogy minden idegen nyelven tortenik...Amikor vki azt mondja hogy ahh gyorsan megtanul az iskolaban a barataitol...Igen am csakhogy a baratok meg nincsenek ha nem tudsz veluk pletykazni...Meg a fiuk egy kisse masabbak mert azok sportolnak meg elevenek es ahhoz nem kell nagy duma csa tudj dobni egy 2 vagy mit tudom en hany pontost es mar oke..De az itteni csajok eszmeletlen lustak ...Csak a smink jar az eszukbe meg a pasizas...Nah meg a duma ..es ha nem tudsz dumalni lesz*rnak leneznek...A masik az oktatas ritka s*ar..9-es vagyok..De en azokat amiket ezek most tanulnak en mar elpusztitottam 6-7-be Es azokat a dolgokat amiket most tanulnak azok nekem 6-7-be sokkal erosebb szinten mentek...

Masik mindenhova autoval kell menni

Mozgas abszolut nincs Bolt Kocsi Suli kocsi Orvos Kocsi Barhova mesz kocsi....Ezek a setat nem ismerik...Es az amerikai emberek nem a gyors kajatol koverek hanem a nem mozgastol..Meg a tesi ora se olyan aktiv mint nalunk otthon...

Hat nem tudom kinek jon be ez az eletmod..Nekem nem nagyon..


Azok a magyarok akik kijottek ide...Egyse eszeretni itt tizen eveket lenyomni...Ez nem a mi mentalitasunkhoz valo..Mas a gondolkodas..Es ez mar regen rossz

2010. nov. 25. 23:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Aki imadja a penzt az jojjon ki mert itt a penzen kivul semmi sincs...
2010. nov. 25. 23:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg az orszag elrendezese is ormotlan..Olyan mintha sik terepre kilennenek dobalva hatalmas dobozok...Semmi szepseg semmi kultura....Pizsamaba jarnak a boltokba meg az utcakra -.-"...Mintha egy munkasszallon laknek...remelem 5 even belul haza kecmeredem...Itt csak az bir megmaradni aki mindennel jobban szereti a PENZT PENZ PENZ PENZ Dollar Dollar Dollar...Itt szinte mindenkit ez dominal...Persze sokaig ezt se lehet birni..S az ember megtorik s felul arra az europaba tarto gepre...Mert a penz nem boldogit,,Nah ez QURVARA IGAZ
2010. nov. 25. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!