Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus esetén nemzetközi...

Erasmus esetén nemzetközi nyelvvizsga kell?

Figyelt kérdés
Ha pl Hollandiába mennék, angolul tanulnék, alapvetően a holland egyetemeken (ha valaki nem erasmussal megy ki, hanem simán), IELTS vagy Cambridge kell, de Erasmusnál is, vagy ott elég csak egy sima államilag elismert felsőfok?

szept. 14. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez mind az itteni, mind a kinti egyetemtől is függ. Igaz nem Hollandiába mentem, de hátha így is hasznos lesz valamennyire a válaszom. Nálunk minden egyetemnél külön meg volt adva milyen nyelvtudást és szintet vár el. Ez általában középfok volt. Az én esetemben csak emelt szintű érettségim volt, amit nem tudott a kinti egyetem értelmezni, így az egyik itteni tanárom írt egy igazolást, amin az állt, hogy nyelvszakos vagyok és beszélem a nyelvet. Azt pedig elfogadták. Tehát nem azzal volt a gond, hogy nem nemzetközi, hanem azzal, hogy nem tudták elolvasni.
szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El kell olvasni a szerződést vagy tájékoztatót vagy mit, minden le van írva.
szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!