Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik egyetemen buli az élet?

Melyik egyetemen buli az élet?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan egyetemre menni,ahol rendszeresen járhatok partykra.Sok barátot szerezhetek.Rengeteg hülyeséget csinálhatunk a koleszban.

Tudjátok,olyan amerikai filmes tini életet akarok.Tudom,hogy pont olyan nem létezik,de valami hasonlóban reménykedem.Előre is köszönöm!



2020. aug. 21. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
SZTE
2020. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Tesi szak...akárhol.
2020. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

BME (főleg VIK)

Csak ha ezeknek élsz, qrvára ki fogsz bukni egy éven belül onnan.

2020. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Bulik mindenhol vannak (minden egyetem szervez rendezvényeket, illetve a kari HÖK-ök külön, illetve a kolik külön szintén szervezhetnek). Ezen kívül te is lemehetsz nyugodtan bármelyik szórakozóhelyre az egyetemed városában (szerintem mindegyikben van). Én is szegedet mondanám inkább, de azért, mert Szeged ugye fesztiválváros, szóval a fentieken kívül a város is szervez rengeteg programot (SZIN, Pálinkafesztivál, Street Food fesztivál, sajtfesztivál, kézműves sörök fesztiválja, halászlé fesztivál, stb.)
2020. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Miskolc
2020. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Amelyik nem sokat ér.
2020. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Mindenhol vannak bulik rendszeresen. Sőt, nem csak a saját egyetemed szervez ám, hanem az összes többi is. Ha bírja a pénztárcád, májad és a tanulmányaid is, akkor bármilyen képzésen buli az élet. Igen, még mérnökin meg orvosin is, mivel nem az számít hány órát tanulsz, hanem amikor tanulsz akkor milyen hatékonysággal teszed azt.

Pro tip: koleszban ne csinálj rengeteg hülyeséget, mert piszok gyorsan ki fognak utálni ha nem hagyod békében a többieket.

2020. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Selye János Egyetem

Kb. minden szerdán van buli a teológiai kar alatt lévő kocsmába, pókerpartikat is szoktak tartani a kollégiumba (nem vetkőzőset de kitudja lehet az is van).

2020. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Orvosin is meg tudom élni ezt az életérzést, ha nagyobb közösségű szakra jelentkezel, utána csak rajtad múlik.
2020. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Én a szegedi egyetemről hallottam azt, hogy ott zajlik az élet😃nem tudom mennyire igaz.
2020. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!