Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha amerikai színész iskolában...

Ha amerikai színész iskolában diplomázok, akkor szerepelhetek külföldi filmekben és meg élnék belőle?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg szerepelhetsz bennük, csak nem túl nagy a valószínsége, hogy adnak szerepet, mert a bevállt, híresebb nevelet szerepeltetik inkább. Nagyon kicsi az esélye így annak, hogy bejön az élet, nem túl biztos terv. Én inkább valami olyat terveznék a helyedben, ami stabil lábakon áll, így stabil megélhetést hoz. Ha befutsz, akkor simán megtudsz élni belőle, de ahogy említettem erre nagyon kicsi az esély.
2020. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most eléggé a TV és mozi aranykora van, szal szerintem egy komoly iskolával és perfekt angollal bármi sikerülhet.

Ha nem is leszel N1, de megélhetés működhet.

2020. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A színészet mindenütt a világon rizikós pályaválasztás. Ha legalább közepes sikerrel befutsz vele, akkor megélhetsz kisebb szerepekből is, ha viszont nem kapsz elég szerepet, akkor akár az is lehet, hogy el kell hagynod a pályát. Elég sok a tehetség, nincs pótolhatatlan színész, nincs garancia, hogy megtalálod a számításod még akkor sem, ha tehetséges vagy. Én tudok olyan fiatal színésznőről, aki folytatásos tévésorozatban főszereplő volt, s pár évre rá mégis abba kellett hagynia a színészkedést, mert nem kapott szerepet. Sajnos ez is benne van a pakliban, és ez mindenütt a világon így van: a fényes csillagok is néha lehullanak az égről.
2020. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!