Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek magyarorszagikent...

Szerintetek magyarorszagikent megeri a Marosvasarhelyi Orvosi Egyetemre jarni vagy inkabb jobb tobbszor ujra probalkozni itthon?

Figyelt kérdés
Oda nagyon konnyu bekerulni, negativum, hogy romanul menne a szakdolgozat illetve a gyakorlat, viszont az elmelet magyarul van. Valamint eleg vonzo, hogy csak egy targybol van felveteli. Nehezen tudom eldonteni, szivem szerint mennek, mert rogton kezdhetnem, eszem szerint maradnek, mert tudom, hogy hasznosabb nyelvvel is tolthetnem a szabadidom, mar ha lesz az egyetemen. Akar forditva is mondhatnam eszem szerint mennek, hisz rogton lehetoseg, szivem szerint nem, mert nem vagyom Romaniaba. Minden pro es kontra ervet elolvasok. Azzal ne gyertek,hogyha mar a felveteli is gondot okoz...mert addig felvetelizem,amig fel nem vesznek. Koszonom!

2019. okt. 30. 09:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Fogorvosi kar erdekelne, pont ahol a legtobb es legfontosabb a gyakorlat,ami ugye romanul lenne.
2019. okt. 30. 09:43
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Semmivel nem rosszabb az az egyetem, mint a magyar orvosik. Ezt az alapján gondolom, hogy a legjobb, legemberibb orvosaim mind ott végeztek.
2019. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazságtalanul bánnak a magyar hallgatókkal.
2019. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2. ezt kifejtened? Koszonom!
2019. okt. 31. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sokat én se tudok róla. Van néhány erasmusos hallgató Marosvásárhelyről és mesélik, hogy sok igazságtalanság fordul elő. Tesztek kapcsán pl. a román pontot kap olyanra, amire a magyar még nem stb
2019. nov. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad. Én is sok hasonlót hallottam ismerősöktől, ez is eltántorít.
2019. nov. 1. 06:17
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

nagyon könnyű bekerülni??? te láttad, végigolvastad azt a vaskos tesztes könyvet, amit kérnek??? rádásul maga a felvételi teszt sem egy leányálom. rengeteg gyakorlás kell, míg rászoktatod magad a stílusára, konkrét számadatokat kell tudni, a könyvben csak táblázat szintjén van megemlítve, de nem elég szóról szóra betanulni a könyvet, az összefüggéseket is látni kell...


értem én, hogy vonzóbb a "csak anatómia" dolog, de a teszt nagyon szívatós... itteni diákok is 10-11. osztályban már elkezdenek tanulni rá.

2020. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7-es! Azért ne dramatizáld túl...én speciel ismerem a könyvet, olvastam/ tanultam és 3 hónap intenzív tanulással simán megvan..Persze csak ha van egy kis józan eszed, meg logikád. Azt meg meg sem említem, hogy 5ös fölött fel vagy véve :) Míg Magyarországon minimum 70% felettinek kell lennie a bió emeltnek, hogy a 2.tantárgyról ne is beszéljünk.

Csak tisztázás végett, ne vedd magadra.

2020. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!