Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol tudok utána nézni, hogy...

Hol tudok utána nézni, hogy egy kft. Aki biztonsági őr képzést hírdet (újságban) valóban létezik-e, illetve a megadott engedélyszám valós-e?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ilyeneknek neten szoktam utánanézni.

Cégnév esetén google. Ha "komolyabb"/nagyobb cégről/vállalkozásról van szó, neten biztos találsz róla vmit.

Ha van telefonszám megadva, akkor meg a matáv tudakozót szoktam használni. - www.matav.hu - itt lejjebb görgetve azt hiszem jobb oldalt van a tudakozó rész. Ott kattints arra, hogy telefonkönyv részletes tudakozó, és ott be tudod írni a telefonszámot. Ha létezik, és/vagy nem titkos, akkor jó eséllyel kiadja annak a cégnek a nevét, aki az újságba is feladta a hirdetést. Ha más céget ír ki, azt is beszoktam írni google-be, hátha kiad vmit. Ha estleg egy személy nevét adja ki, akkor én iwiw-en szoktam utánanézni, hátha fent van, és ír magáról részletesen.


A második kérdésedre nem tudok válaszolni. De úgy gondolom, hogy ha találsz neten bármit az adott cégről, akkor nem lehet olyan nagy probléma körülötte, tehát valószínűleg az engedélyszám is valós.

2010. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Területileg illetékes cégbíróságon, a cégjegyzékben.
2010. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kamaránál
2016. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!