Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek tényleg jó ez a...

Szerintetek tényleg jó ez a jobb agyféltekés rajztanfolyam? Mi történik ott pontosan?

Figyelt kérdés
szívesen kipróbálnám de nem akarok 30rongyot csak úgy kidobni az ablakon
2010. ápr. 5. 11:06
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy vkinek sikerült a könyv miatt fejlődnie?
2010. ápr. 5. 11:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Megtanítanak fotóról másolni .

Látványos , de hobbiszintű eredmény.


_művésztanár_

2010. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

nem csak fotóról tanítanak meg másolni, hanem élő emberről is pl. akt, csendélet. utána pedig azt rajzolsz amit akarsz, csak gyakorolni kell. szuper dolognak tartom, és óriási eredményeket tapasztalok. szerintem könyvből is meg lehet tanulni, hiszen ez "csupán" egy technika, de a tanfolyamnak hangulata van, sok emberrel meg lehet ismerkedni, együtt rajzoltok, alkottok :D

kár, hogy a magyar iskolarendszernek nem érdeke, hogy az ember rajzolni is megtanuljon az iskolában, én is hónapokig gyűjtöttem a tanfolyamra, de egy életre szóló élmény volt. ez olyan mint az egészségügy: ha minőségi színvonalat akarsz elmész magándokihoz.

2010. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha 3 nap alatt megtanítanának zongorázni.

Ugye az is képtelenség...

2010. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!