Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen iskolát, kell elvégezni...

Milyen iskolát, kell elvégezni, hogy olyan munkát kereshessek, mint pl a Travel Channelen a világ körül mennek és kipróbálnak mindent?

Figyelt kérdés
Milyen szakot, tanfolyamokat, stb...
2010. febr. 27. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármit ami média, ujságírás ,kommunikáció.


A többi csak rajtad és a szerencséden múlik

2010. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

További válaszokat várom!

2010. febr. 27. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg csak szerencse! Aki a kaják miatt járja körbe a világot, az valszeg szakácsnak tanult és nem kameramannak!
2010. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy mit tanulsz. Ha valakinek a valakije vagy, akkor simán menni fog...
2010. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
újságíró,diplomata,utazási ügyintéző..ha szerencséd van,ez utóbbival részt vehetsz ún.study tour-okon,aminmek az a lényege h.maga az utazásközvetítő teszteli a szálláshelyeket stb..:)
2010. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*aminek
2010. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat.

Még várom őket:D

2010. febr. 27. 21:21
 8/9 anonim válasza:
ez marha jó kérdés:D sokat gondolkodtam ezen.
2010. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem bármilyen diploma megfelel. Én úgy gondolom hogy pl. irodalom, vagy történész, vagy valamilyen idegenforgalmi diploma szükséges, meg nyelvtudás, ami elengedhetetlen, és persze talpraesettség, és jó kommunikációkészség és egy nagy adag kreativitás.A többi a sors kegyességétől függ.:)
2011. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!