Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Magyar Rajzfilm Kft. OKJ-s...

Magyar Rajzfilm Kft. OKJ-s képzésről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Bár külföldi vagyok, de elég csábítónak tűnik, és a feltöltött animációk is nagyon tetszenek. Azt hozzátenném, hogy már van több éves tapasztalatom képszerkesztésben (Photoshop), és az animáció fogalma, kivitelezése sem újdonság számomra, éppen csak eddig önszorgalomból csinálgathattam, és konkrétan nem tudom ha elvégeznék egy ilyen tanfolyamot az mennyire adna plusz tudást. Gondolom egy csomó olyan technikát megtanulhatnék, amivel hatékonyabban és gyorsabban tudnám kivitelezni az egész folyamatot. Itt konkrétan 2D-re kell gondolni a hagyományostól a szoftveresig, és amit kinéztem az ez:


[link]


Mellesleg középfokozatom meg van informatikából, persze itt többnyire programozást tanultunk, aztán suli végeztével én hobby szinten elkezdtem játékfejlesztést tanulni önszorgalomból (.NET-es környezet, C# nyelv bár ez tudom most nem számít), szóval ott is mindenképp az előnyömre válhatna, vagyis nem idegen a mozgóképek, vagy az effektusok esetleges leszkriptelése, automatizálása sem (megjegyzem ez is erősen 2D). Nos ennyi a háttérinfó rólam, szerintetek megéri a tanfolyamot elvégezni?



2015. máj. 31. 19:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!