Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol tudnék táncot tanulni?

Hol tudnék táncot tanulni?

Figyelt kérdés
20 éves budapesti fiú vagyok partner nélkül. Társastáncot szeretnék tanulni elöször csak úgy alap szinten, hogy ne legyek cikis helyzetbe, ha fel kell kérnem egy lányt, vagy egy lány kér fel engem. Tippeket, tanácsokat szeretnék! Inkább latin táncok érdekelnek főleg. Salsa,Tango stb....
2010. febr. 20. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hű jó h vannak ilyen fiúk, több kéne :)

hááát sztem társastánc tanfolyamokra egyedül is el lehet menni...és ott majd összeraknak vkivel. de meg kell kérdezni. vagy rá kéne venned vmi lány ismerőst. de sztem egyedül is lehet menni simán.

2010. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Oszt tipp hogy hol?
2010. febr. 21. 00:07
 3/16 anonim válasza:
Nem lennél a párom? 7 évig táncoltam, jártam versenyekre is. Tudnám ajánlani a közpiskolában való oktatást, vagy külön tánciskolákban. Szerintem, ha elmész a Művelődési Központba, ott biztos tartanak.
2010. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Nem kötözködni szeretnék, de a tangó standard tánc, úgyhogy én most akkor nem igazán értem hogy mit szeretnél táncolni. a latin táncok a samba, rumba, cha cha, jive és paso doble (ezek a versenytáncok) és az egyéb latin táncok mint a már említett salsa, mambo...stb. Egyébként kubai salsázni lehet a Dolce Dance-nél, és pár sem kell. Nézz szét a weboldalukon!!!
2010. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Annyit értek a tánchoz jelenleg, mint Gyorcsény Frenc a katolikus miséhez :D
2010. febr. 23. 16:01
 6/16 anonim válasza:
Az előző hozzászóló vagyok. Hát akkor itt az ideje ellátogatni egy tánciskolába. Találtál már valami jó helyet? :)
2010. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Még nem igen, ezért szeretném, ha valaki segítene helyettem... Bár van egy ilyen Oktogon tánc iskola, elég szimpatikus, lehet oda elnézek majd. Bár most várat magára a dolog egy kicsit, mert ez a szalagszakadás a vállamban kicsit betett! :S
2010. márc. 2. 06:39
 8/16 anonim válasza:

Szalagszakadás a válladban? Hát mit műveltél te?? (Egyébként az előző hozzászóló vagyok, még mindig :P )Amúgy ha majd meggyógyul, akkor nézd meg azt az Oktogon táncsulit, de ha nem jön be, akkor a Dolcét továbbra is csak ajánlani tudom! :)

Jobbulást!!

2010. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát egy másféle sportágban versenyeztem és kikaptam, a bronz meccsen, de nem adtam fel...A levét meg megszívtam :P

De most már úgy ahogy mozog a karom, szal lehet ideje lenne =]

2010. márc. 12. 06:50
 10/16 anonim válasza:

Hát azért hallgass az orvosodra! Bár az én táncpartneremnek is térdsérülése volt, és elvileg még most sem táncolhatna, de már november óta táncolunk! :D

De miért vagy ilyen titokzatos? :P

Amúgy ha elmentél a táncsuliba, akkor feltétlenül írj, hogy milyen volt!!!

2010. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!