Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aki már részt vett jobb-agyfél...

Aki már részt vett jobb-agyféltekés rajztanfolyamon, vélemény? Érdemes? És milyen volt? Mennyit lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanfolyamon nem voltam, de van hozzá könyv, szerintem az is nagyon jól használható. Nagyon sokat lehet fejlődni. Ha érdekel, akkor lehet, hogy érdemes előbb a könyvet átnézned, az alapján próbálkoznod, és ha tetszik, és úgy gondolod, hogy a tanfolyamra is elmennél, mert úgy jobban megy, akkor vágj bele.
2010. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, már az első két napot végig ültem, a 4ből és már most fejlődtem nem is keveset. Remek oktatgónk van, nagyon jó a társaság, és nagyon jók a feladatok:)
2010. febr. 17. 16:47
 3/3 anonim válasza:

szia!

remélem azért még elolvasod ezt:)

te kinél voltál?? tudsz segíteni még tippekkel esetleg?

mert nézegettem, hogy csomó embert csak lehúztak..és nekem saját pénzből menne és így 16 évesen az azért sok...és rendes tanárt szeretnék, akinél tényleg tanulok, mert viszont nagyon szeretném:)

köszönöm előre is!

2010. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!