Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 14 éves vagyok. Divatszakmában...

14 éves vagyok. Divatszakmában szeretnék elhelyezkedni (modell, divattervező). De hova tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Veszprémben lakom.Úgy gondolom, hogy a Lovassy László Gimnáziumba tanulok tovább, mert jó tanuló vagyok.De utána hova menjek?
2009. dec. 13. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Manöken tanfolyam a gimi mellett.
2009. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Keresd fel az Eszter Fashion Line stúdiót Veszprémben, a vezetőjük Simon Eszter. Gimi mellett modellkedhetnél nála, hátha közben felfedeznek. Barátnőm is hozzá járt, és egy szépségversenyen a Balaton Plázában felfedezték kb 4 éve, most pl. Kínában van. Azt hiszem valamennyi pénzt be kell fizetni képzésre, de utána a fellépésekért kapsz pénzt. Amúgy ha modell akarsz lenni, akkor kapcsolatok és szerencse kell "csak", ha divattervező akkor már egy /képzőművészeti/ fősuli sem árt.
2009. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is azt tanácsolom, hogy jelentkezz valami jó gimibe, főleg, hogy azt írod jó tanuló vagy, és tényleg tanulj rendesen, mert az érdeklődési köröd a gimi alatt megváltozhat, lehet hogy inkább agysebész lennél:) ha komolyan gondolod, iratkozz be modell tanfolyamra, ott kiderül, hogy lehet-e belőled valami vagy sem. a tovább tanulásod gimi után még ráér eldönteni 10.-11. osztályig.
2009. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld emg a Művészeti középiskolában:)

Ott van iylen, hogy rajz meg stb

2009. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen gimnáziumba menj tovább, mert a ruhaipari szakközépiskolák elég gyengék és nem készítenek fel rendesen az érettségire.
2011. okt. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!