Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pontosan mit csinál a személy...

Pontosan mit csinál a személy és vagyonőr?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam rajta,hogy ha indul a közelben,elkezdem a tanfolyamot. De pontosan mit csinál az,akinek ilyen állása van? és külföldön mennyire keresettek? Pl: Ausztria,Németország ?

2013. dec. 15. 14:46
 1/2 anonim válasza:

Külföldön az adott ország nyelvén is vizsgázni kell,még ha nemzetközi is a bizonyítvány.Az ottani anyanyelvűek és ottani állampolgárok nyilván komoly előnyben vannak.

Hogy mit csinál,az nagyban függ attól,hogy hol dolgozik.A legtöbb helyen egyébként semmirekellő naplopók,80%-ban mindenféle látszatfeladatokat végeznek,vezetőik folyton azon agyalnak,hogy tudnák megerősíteni a munkaadókban azt a hitet,hogy szükség van a "munkájukra".Gyakran az a lényegük,hogy látszódjon a jelenlétük,mint valami madárijesztőnek.A lényeg úgyis az,hogy a fejesek lefölözzék a lóvét,amit a gyalogok után kapnak.(fejpénz)

De komolyabb melót is végeznek pl repülőtereken.

2013. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ, hol helyezkedsz el. Ezerféle munkája lehet egy őrnek. Én is elvégeztem a tanfolyamot, és most egy telephelyet őrzök. Semmirekellő naplópó vagyok, mint azt az első is írta. Edigi tapasztalatomból, és a tapasztaltabb kollégáim elmondásából úgy hiszem, a legjobb, ha közmunkás őrként helyezkedsz el.
2013. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!