Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi tanfolyamok hogy is...

Munkaügyi tanfolyamok hogy is van?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.Már van egy szakmám amit szakmunkás iskolában szereztem.Most jelenleg egy esti gimnáziumba járok.Idén érettségizem!

A kérdéseim a következők:

1.Bejelentkezhetek-e a munkaügyibe?

2.jelentkezhetek-e a munkaügyi által meghírdetett tanfolyamokra?

3.A tanfolyam alatt fizetik-e a TB-t?

4.Milyen rendszereséggel vannak az órák a tafolyamokon?Tehát mindennap vannak órák?

.Továbbá az érdekelne még hogy ha bejutok egy ilyen képzésre akkor újra kaphatok-e árvaellátást a képzés ideje alatt?(mivel most estin tanulok ezért nem kapok jelenleg)



2013. dec. 9. 14:08
 1/2 anonim válasza:

1. Igen,mindenképp!Már csak azért is meg igényelhetsz segélyt ami 22.800ft/hó

2.Igen

3.Igen

4.Azt ott megmondják

"kaphatok-e árvaellátást a képzés ideje alatt"

Nem!


Tanfolyam ideje alatt HA bejutsz mert olyan válogatás van ,hogy az borzasztó akkor közel 50ezer ft-ot adnak.

Ha nem végzed el a tanfolyamot akkor mindent vissza kell fizetned és a tanfolyam árát is.

2013. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Igen tudom hogy micsoda válogatás van!Bár a bátyjám felesége ott dolgozik!Szóval talán valamenyit segíthetne!(Csak titkárnőként dolgozik ott,de talán valahogy tudna segíteni)
2013. dec. 9. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!