Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mire számíthatok OKJ szóbeli...

Mire számíthatok OKJ szóbeli és írásbeli felvételin?

Figyelt kérdés

Tv2 Akadémiára szeretnék jelentkezni és írták,hogy szóbeli illetve írásbeli felvételi vizsga is lesz.Szakmai előképzettséget nem igényel a honlap szerint.Akkor mire számíthatok a szóbeli és az írásbeli vizsgán? Nem kellene valamit mégis átnéznem?


Illetve ha tud valaki valamilyen információt erről az akadémiáról mert csak a honlapjukon lehet tájékozódni mivel az e-mail-re nem válaszolnak telefonos elérhetőség pedig nincs és mivel vidéki vagyok nincs lehetőségem mindig feljárkálni Pestre.Idén érettségiztem és médiával kapcsolatos munkát szeretnék.( szerkesztő,riporter,műsorvezető).Ha nem ezen az akadémián akkor még hol lenne érdemes ezt megnéznem? ( Korábban már kérdeztem erről de azt javasolták,hogy egyetemen felesleges ilyet tanulni)



2013. aug. 28. 14:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!