Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tűzoltó szeretnék lenni. (? )

Tűzoltó szeretnék lenni. (? )

Figyelt kérdés
Már gyerekkorom óta tűzoltó szeretnék lenni, és mivel nem vettek fel a kiszemelt iskolámba érettségi után, úgy döntöttem, hogy bele is vágok. Csak nem tudom, hogy Nyíregyháza környékén, vagy Szabolcs megyében valahol lehet ilyesmi ágazaton elindulni? Nagyon sürgős lenne valaki tud segíteni?
2013. aug. 21. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendészeti szakközépbe kell jelentkezned. Majd csak jövő évben tudsz. Hozzád legközelebb Miskolcon van ilyen suli.
2013. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A miskolcit megtaláltam, csak gondoltam hátha van más is. De akkor kicsit elbaszarintottam, mert már csak jövőre tudok menni. :S Na nem baj, azért köszi a segítséget, ment a zöld. :)
2013. aug. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!