Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi folyik itt Vácon? A Váci...

Mi folyik itt Vácon? A Váci Munkaügyi Központban megesett rövid történetem!

Figyelt kérdés

Szóval, már régóta munkanélküli vagyok ,de kinéztem magamnak egy tanfolyamot(Tb és bérügyi szakelőadó). Jóhiszeműen amikor a legutóbbi látogatásomat tettem ott érdeklődtem a tanfolyamos hölgyeknél, akik azt mondták , hogyha én az október 30-án induló tanfolyamra szeretnék jelentkezni, jöjjek be szeptember 30-án feliratkozni, mert akkortól lehet jelentkezni.Hát szeptember 30-án visszamentem, az 5. voltam a tanfolyamosok közül, az előttem lévő 4 hölgy is erre a tanfolyamra jelentkezett volna. Akkor ért minket a meglepetés amikor az első hölgy kijött és közölte, hogy betelt a tanfolyam...., mert valakik már feliratkoztak rá!!! De ezt hogyan tették meg mikor mindenkinek azt mondták hogy 30-án kell beiratkozni.

Kicsit felment bennünk a pumpa és mindannyian(addigra 10-en lettünk) bementünk a kirendeltségvezetőhöz, aki köpni nyelni nem bírt, azt mondta mindenkivel egyenként kell beszélnie hogy felvegye a kérelmeket.Az első hölgynek azt mondta, hogy ezért ők büntetést fognak kiszabni belsőleg.(persze-persze)

A végén bejutottam felvették a kérelmemet ma megjött az elutasítás róla!

Esetleg másnak is vannak ilyen tapasztalatai?


2009. okt. 15. 10:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az egészet át kéne szervezni
2014. febr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!