Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi központokban indítot...

Munkaügyi központokban indított tanfolyamoknak mi a menetele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezel a tanfolyamra és állítólag ezt egy bizottság elbírálja majd kiértesítenek.
2009. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én középfokú angolra szerettem volna menni, de persze érdekes módon betellt pedig jóval előtte jelentkeztem...bent az ember azt mondta,hogy idén már nem is lesz..(TAPS!!!) nemtudni mi alapján válogatják be az embereket se munkája az embernek, se tanfolyam. húzzúk le magunkat a wc-n, ezaz! (go)
2009. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ez csodálatos, nekem most járt le a 3hónapos segélyem,nem tudom hogy mihez kezdjek, keresem a munkám de minden vagy betelt vagy mást vesznek fel!
2009. okt. 12. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!