Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nyár végén szeretnék beiratkoz...

Nyár végén szeretnék beiratkozni egy okj-s pedagógiai asszisztens tanfolyamra. Elég nagy a kínálat, rengeteg helyen oktatják, így szükségem lenne tapasztalatokra, ki melyik sulit ajánlaná. Soter-line? Efeb?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 09:06
 1/3 anonim válasza:
53%

Feltétlenül a Humánorientáció Kft.

Akreditált. Távoktatás, rugalmas, olcsó. Perfektek, lelkiismeretesek. A tutorok tündérek, náluk biztos a siker. A szívüket is beleadják, nincs olyat, amit ne kérhetnél és kérdezhetnél tőlük. Hetente háromszor kell csak esténként 1-1 órára a gép elé ülnöd. Ha nem érsz éppen rá, akkor felveheted az előadást. Éppen ezért rövidebb a tanfolyam, mint az EFEB-nél. Ott szombtonként 9-16 óra között van oktatás. Nem jók, sok a tanuló, le sem kakálják őket.Ott végeztem egy titkárit, katasztrófális volt. Az biztos, hogy ők a legnagyobb képző, de ez erősen a minőség rovására megy. A Humánorientáció Kft. két vezetője, Ildikó és Sándor házaspárok, Ildikó gyógypedagógus, ő készít fel elméletből. Sándor pedig a digitális órákat tartja, szintén on-line. A tananyag két modulból áll, nagyon könnyű.Végtelenül türelmesek, humánusak, és van humorérzékük. A vizsgán is ott lesznek veled és segítenek mindenben. Őket válaszd és másoknak is őket ajánld majd. Nézd meg a honlapjukat, hidd el, hogy nem fogsz csalódni bennük, a pénzedért a maximális minőséget kapod minden téren.

2013. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az előbbi vagyok. Most néztem meg a honlapjukat. Június 4-én indul egy tanfolyam, azzal augusztus végére meg lenne a vizsgád. Tudnod kell, szeptembertől az iskoláknak kötelező lesz ped.asszisztenst alkalmazniuk. 1 főt 100 gyerekenként. Viszont már rengetegen végezték és folyamatosan végzik ezt a tanfolyamot és túljelentkezés lesz az állásokra. Őszre már minden állás be fog telni. Ez az utolsó lehetőséged egy ilyen állás megcsípésére, hacsak nincs valahová protekciód. Én lecsapnék most erre a tanfolyamra.
2013. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Üdv.Valaki megtudná mondani hogyan zajlik egy ilyen távoktatásos vizsga?
2018. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!