Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » OKJ-s tamfolyamomra kaphatok...

OKJ-s tamfolyamomra kaphatok családi pótlékot, ha mellette dolgozom?

Figyelt kérdés
Diákigazolványt gondolom igen, szerintem az oktatás nem zárja ki a munkát ilyen téren, vagy tévednék? És ha estire, nem pedig napoalira mennék, változna a jogszabály? 20 éves vagyok, államilag támogatottra szeretnék menni
2013. márc. 17. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valahol sántít. Az OKJ-s tanfolyamokat elsősorban a munkanélkülieknek találták ki, tehát te, mint aktív dologozó, legfeljebb a munkaügyisek jóindulatából kifolyólag férsz bele a képzésen résztvevők körébe. A caládi pótlékkal kapcsolatban inkább a guglit kérdezd, az biztosan jobban tudja, mint mi.
2013. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!