Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tűzoltóságra szeretnék jelentk...

Tűzoltóságra szeretnék jelentkezni, hogyan tudok?

Figyelt kérdés
Azok érdekelnének, hogy mikor kell jelentkezni.Hetente hány órát dolgozik egy vonulós tűzoltó, Amíg nincs riasztás mit csinálnak. És érdekelne a 2013-as felvételi, mert én úgy tudom hogy 2013ban megváltozott..

2013. jan. 13. 13:08
 1/1 anonim válasza:
beviszed az önéletrajzod és ha lesz felvételi, vagy behívnak vagy nem. 24/48 órában dolgoznak, ami azt jelenti, hogy egy teljes napot (reggel 7től, másnap reggel 7ig) igen, majd kettőt nem. van egy napirendjük, amit követnek, ha nincs riasztás. de általában "tanulnak" délelőtt, a szolgálatparancsnoktól függ. a felvételiről én annyit tudok, hogy van fizika, orvosi és pszichikai. ez a három alapfeltétel. sikerülnie kell. aztán pár hónapos suli és csak aztán lehetsz tűzoltó.
2013. jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!