Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire nehéz egy ECDL vizsga?

Mennyire nehéz egy ECDL vizsga?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek ECDL vizsgára és érdeklődnék mennyire nehéz. A hivatalos oldalon megnéztem a követelményeket és így ránézésre a 75-80%-át már most tudom, a fogalmakat kell már csak átnéznem meg a számítógép felépítésének egy részét. Mennyire nehéz egy ilyen vizsga? Mennyire szigorú? Egy haladó szintű informatikus mennyire jelent problémát? Eddig nem vagyok kicsit sem megijedve... Válaszokat előre is köszönöm!

2012. dec. 23. 19:14
 1/7 A kérdező kommentje:
*informatikusnak mennyire jelent
2012. dec. 23. 19:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nevetségesen könnyű, egy vicc az egész.
2012. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
értelme egyenlő a nullával. egy közép szintű infó érettségit is többre értékelek, mint az ECDL vizsgát.
2012. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haladó informatikusnak nem jelent problémát! :)


Az eleje nagyon könnyű.. egyes modulok nevetségesen.

Aztán a táblázatkezelés meg adatbázis.. azok kicsit nehezebbek, de aki tanulta és tudja annak egyáltalán nem.


Igaz, hogy egy középfokú informatika érettségi többet ér, viszont az ECDL vizsgát egyre több munkahelyen várják el az emberektől. Kb ennyi haszna van. Meg úgy tudom egyetemen, ha valakinek van informatika és anno letette az ECDL vizsgát akkor bizonyos órákra nem kötelező bejárnia.

2012. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Meg úgy tudom egyetemen, ha valakinek van informatika és anno letette az ECDL vizsgát akkor bizonyos órákra nem kötelező bejárnia."


Hát az akkor valami nagyon gyenge egyetem lehet, ahol így van... :)

2012. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. Nekem is csak ilyeneket mondtak. :)
2012. dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egy haladó szintű informatikusnak mennyire jelent problémát?"


Semennyire. Ha problémát jelent, akkor nem haladó szintű informatikus. :)

2012. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!