Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki eseteleg részt vesz...

Valaki eseteleg részt vesz ELO-tanfolyamon? Én pszichológia-önismereten vagyok! Jó lenne hallani olyanokról, akik sikeresen elvégezték, vagy most kezdték.

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak franciát tanultam ELO-val, az eléggé jó volt, amit akkor megtanultam, most is tudom, pedig nem használtam. Viszont mi értelme van a pszichológiának? Ez nem fog neked végzettséget adni. Nem értem, kíváncsi vagyok, mesélj erről.
2012. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából egyetemre szerettem volna menni,de nem volt rá keret.De mivel nagyon érdekel kipróbáltam ezt.Eddig tetszik.Jövőre, ha mennék egyetemre legalább lesz egy kis fogalmam róla.
2012. dec. 5. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
De egy könyvet venni olcsóbb lenne.
2012. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
valóban, de legalább nem azon agyalok, hogy mások tanulnak, én meg nem tudok.Mindegy lehet hülyén hangzik de nekem ez fontos.
2012. dec. 5. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hangzik hülyén, nekem is gyengepontom a téma, hogy most nem járok egyetemre, de készülgetek az emelt érettségire, és így egy kicsit könnyebb itthon ülni, mert legalább tanulok így is, úgy is...
2012. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!