Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fogadhatok magán gitártanárt?

Fogadhatok magán gitártanárt?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni gitározni. Tudom, hogy lehet magántanárt fogadni, de olyan kezdő vagyok, hogy még szolfézst sem tanultam soha. Még így elkezdhetek tanulni? És kb. mennyibe kerül egy új, használatlan gitár, ami nem gagyi? Ha lehet, max árakat írjatok! köszi előre is!

2012. nov. 14. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne fogadhatnál? Semmi nem tíltja. Szolfézs meg nem szükséges.

Gitár meg kijön 30 ezerből már. Persze a gagyi jelző relatív.

2012. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amennyi szolfézstudás szükséges, azt megtanulod a magántanártól (én legalábbis így tanítok, ami hozzátartozik, és segíti a tanulót a hangszeren való játékban, azt elmagyarázom), persze csak ha jó tanárt választasz, és nem olyat, aki tabokról játszat veled évekig :D
2012. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]


Nézd meg a linket, esetleg beszélj valakivel, aki felkelti az érdeklődésed, és csapj a húrokba. Ha találsz magadnak tanárt, segíteni fog minden kérdésed megválaszolásában. Szerintem kezdetben még hangszert is biztosít, hogy ne kelljen befektetned. Ha esetleg kiderülne, mégsem vagy elég elhivatott, csak a tandíj látja kárát! Ja..és készülj fel, nem olcsó mulatság)

Sok szerencsét, sikert)

2012. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2012. nov. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!