Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Miből áll egy origo középfokú...

Miből áll egy origo középfokú szóbeli?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanolyan mint az alapfok, először kicsit beszélgetnek veled, majd képet húzol,és szituációt,majd ha kijöttél, megtudod a pontodat, és tudsz mérlegelni,hogy mennyit kell még összeszedned a magnón,hogy meglegyen!
2009. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bemész, húzol két képet, megnézed, egyet választasz, félreteszed. Húzol egy szituációt, ezt meg se nézheted, félreteszed. Utána beszélgetnek veled, amolyan hangulatoldás. Jön a kép és a szitu. Erről is trécseltek. Kb. 5-6 emberenként kirakják az eredményeket.

Ez 50 pontos, és ennek legalább a 40%át kell elérned.

Jön a magnó. Ez 20 pontos, és ennek is legalább a 40%át kell elérned. Összesen 42 ponttol van meg a vizsga, az a 70nek a 60%a. De külön-külön meg KELL lennie 40%nak.

2009. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nálunk a magnó már megvolt és holnap lesz a szóbeli része. Amugy még1 kérdés: Mennyire illik kiöltözni? Egy férfi mit vegyen fel egy ilyen alaklomra?
2009. aug. 12. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt furcsállom, nem tudom hol teszed le, de ilyen nem igazán van, hogy nem 1 napon zajlik le a magnóval. Legalább is egyetemi helyszíneken nem. Ki kell öltözni,és figyelj arra,hogy a köszönés már az adott nyelven történjen meg, mikor bemész ill.kilépsz az ajtón. (első hozzászóló voltam)
2009. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Öltönyt vegyél fel,én úgy tudom mindíg szombatonként van a nyelvvizsga, de te pénteken mész. Biztos Origós ez?
2009. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos. Ezt az egészet egy nyelviskola vezényli le, egy általáns suliban volt az írásbeli, utána fél órával volt a magnó, és holnap, nem pénteken, lesz a szóbeli. Papírra az van írva hogy 11:10-re menjek, úgyhogy sztem ez olyan lesz hogy nem mindenki bemegy 1 időpontra és vár vár, hanem bemegy vizsgázik (nem kell senkinek senkire várnia mert mindenkinek elvileg akkor külön időpontja van, bár ez nem biztos) és ha végzett mehet haza.
2009. aug. 12. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan kb 5 éve voltam Origos nyelvvizsgán,de egy napon volt az egész, az írásbeli a szóbeli és a magnó is, szóval lehetséges most is ,h egy része egy napon van. Merthogy volt már ilyen.
2009. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!