Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van-e PPL-A magánpilóta...

Tomi FH kérdése:

Van-e PPL-A magánpilóta képzési lehetőség győr közelében?

Figyelt kérdés
Mármint azt tudom, hogy több helyen is van lehetőség az elméleti képzést előre egyeztetett helyszíneken megtartani, de engem konkrétan a gyakorlati repülések lebonyolítása érdekelne. Például Péren?

2012. okt. 20. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezt találtam, ők Péren vannak: [link]
2012. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Így van. Annyi kiegészítéssel, hogy ők Péren is, Tökölön is és akár még Egerben is vannak. :)
2012. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük mailban még régebben és azt a választ kaptam, hogy az elméleti képzés bárhol teljes jthető, de a repülések csak péren....azért köszi :)
2012. okt. 30. 09:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a nagy sietségben elírtam, elmélet bármilyen egyeztetett helyen és a gyakorlat csak Tökölön :)
2012. okt. 30. 13:50
 5/5 anonim válasza:

:)

Hidd el ha csak ezen múlik, akkor rugalmas a dolog. Különösen, ha mondjuk volna még valaki, (vagy valakik) rajtad kívül, aki jönne repülni tanulni.

2012. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!