Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ahhoz hogy motorkerékpárra...

Ahhoz hogy motorkerékpárra korlátozás nélkül lehessen jogosítványom, kell külön kreszre bejárnom? és lehet egyből személyautó jogosítvány után után, vagy kell egyéb jogosítvány is?

Figyelt kérdés

nemtudom jó kategória-e,és hogy jól fogalmaztam-e meg mondani valómat de hátha :)

szóval van autóra jogsim,de szeretnék nagy motorra is.és konkrétan ennek menete,stb érdekelne.

a válaszokat előre is köszönöm



2012. szept. 10. 18:38
 1/2 anonim válasza:

Ha vagy már 21 éves akkor nem kell más jogsi, de ezt asszem januártól 24 évre emelik, ugyhogy ha idén nem tudod befejezni akkor nem biztos hogy mehetsz, nem szeretnék hülyeséget mondani meg kéne érdeklődnöd egy suliban!

A lényeg ha nincs is semmiböl se jogsid, akkor is mehetsz ha elérted a szükséges korhatárt (most még 21 év) és az egészségügyin kívül mindent ugyanugy meg kell csinálnod, mégha a kresszben nem sok a különbség, csak járműkezelésben!Én is igy mentem, és sikerült minden, csak annyi volt a feltétel hogy tudjak bringázni...a többit meg hamar meg lehet tanulni, de ha van kis motoros multad akkor persze könnyebb!

Sok sikert!

2012. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. szept. 11. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!