Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyiket érdemes inkább...

Melyiket érdemes inkább megtanulni; targonca vagy inkább valamilyen munkagép (pl. markoló) kezelését?

Figyelt kérdés
Természetesen az elhelyezkedés, kereset szempontjából érdekel. Amúgy érdekelne komlyan.
2012. júl. 17. 19:06
 1/6 anonim válasza:
előbbi gyorstalpalón hamar megvan bár pénzt keresni csak külföldön lehet,az itthoni 300 euros fizu nem nagy alternatíva.
2012. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azonban ahogy láttam, a munkagépek kezelését is "gyorstalpalón" tanítják. Esetleg az mégis megfontolandóbb?
2012. júl. 25. 09:59
 3/6 anonim válasza:
Targoncamunka árumozgató tevékenység,minden valamirevaló cégnél van targonca.nem is beszélve az ún.elosztó-vagy gyűjtőközpontokról pl.ALDI.Ilyen helyeken nem lehet rossz dolgozni.Munkagépkezelés más,ha azt tanulod akkor annak építkezésen veszed hasznát.Kivéve az önrakodós tehergépkocsit mert az már sofőr munka.Tehát nem árt figyelembe venni hogy milyen területen szeretnél dolgozni.
2012. júl. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Apukámnak általában keressük a raktárosi állásokat, van is belőle elég sok lehetőség, de szinte mindig ott bukik el a dolog, hogy nincs neki targonca-jogosítványa. Másrészt, olyan álláshirdetéseket nem nagyon szoktam olvasni ahol munkagép-kezelés lenne a szükséges.
2012. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Targoncázás anyagmozgató tevékenység,összefügg a raktárosi munkakörrel míg a munkagépkezelés inkább építőipar.
2012. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Targoncázás anyagmozgató tevékenység,összefügg a raktárosi munkakörrel míg a munkagépkezelés inkább építőipar."


- Köszönöm, ezzel eddig is tisztában voltam.

2012. júl. 26. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!