Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen tanfolyamra kellene...

Milyen tanfolyamra kellene elmennem ahhoz, hogy utazási irodában dolgozhassak?

Figyelt kérdés
Utazások eladása, információadás az utazásokról, stb...
2008. ápr. 24. 17:26
 1/3 anonim válasza:
71%
IDEGENFORGALMI ÜGYINTÉZŐ
2008. ápr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem egy barátnőmet már 2 helyre is felvették.Nem azt mondom, hogy a legjobb helyre, de corában lévőbe ahol tapasztalatot gyűjt és onnan egyenes út vezet a nagyokhoz.Hozzáteszem nem egy észlény a lány nem is agilis mégis ott van.
2008. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmilyenre, nyelveket kell beszélned, és jó, ha könnyen teremtesz kapcsolatot az emberekkel. Szerintem próbálj konkrét állásajánlatokra jelentkezni, valahova majdcsak felvesznek. Ha már egy helyen dolgoztál, akkor könnyebb továbblépni, mert már van tapasztalatod. Az idegenforgalmi ügyintéző tanfolyam hasznos lehet, de úgy tudom, hogy nem szokták kikötni a jelentkezés feltételeként.
2008. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!