Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ismersz neves fejlesztő...

Ismersz neves fejlesztő pedagógust akit jó szívvel ajánlani is tudsz?

Figyelt kérdés
Iskolaválasztás előtt szükség lenne egy olyan szakemberre, aki felméri a kisfiam képességeit és megmondja, hogy szakember szemével mely típusú iskola lenne Neki való. Lehetőleg Budapesten, Óbudához minél közelebb. Köszönöm
2012. ápr. 5. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Fodorné dr. Földi Ritát ajánlanám neked,aki bár pedagógiai szakpszichológus (egyéb képesítései mellett),de a Fejlesztő Pedagógia Alapítvány elnöke.
2012. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. ápr. 6. 08:38
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem találtam a neten elérhetőséget Hozzá.


Azt nem írtam, hogy a kisfiam a kortársainál jóval érettebb és nem hátrányban van, hanem túlzott előnyben bizonyos dolgokban. Ezért vagyok bajban, mert több mindenben tehetségesnek titulált gyereknek nem tudom, hogy milyen iskola való.

2012. ápr. 6. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagy hirtelenjében csak az egyetemen használt e-mail címét találtam meg,de talán azon keresztül is válaszol neked:


foldi.rita@kre.hu

2012. ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2012. ápr. 7. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!