Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a maroklőfegyver vizsga...

Mi a maroklőfegyver vizsga ANGOLUL? Sos!

Figyelt kérdés

már végigtúrtam a netet, és nem találom sehol a pontos szakkifejezést... önéletrajzba kellene.

légyszives segítsetek.


- marok (rövid) lőfegyver

- sörétes ( huzagolatlan csövű, hosszú) lőfegyver

- elméleti és gyakorlati vizsga

- Budapesti Rendőrfőkapitányság


2012. márc. 8. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

A Handgun License vagy Weapons carry permit a fegyvertartási vagy viselési engedély. Erre egyébként nincs konkrét kifejezés mert USA-ban is például államonként változik a hivatalos megnevezése. A handgun proficiency certificate az igazolás a vizsga teljesítéséről a handgun proficiency examination pedig maga a vizsgát jelenti.


marokfegyver- handgun

sörétes ( huzagolatlan csövű, hosszú) lőfegyver-shotgun

( a huzagolás angolul rifling)

elméleti és gyakorlati vizsga - theoretical examination functional/practical examination

Budapesti Rendőrfőkapitányság- ezt is csomóféleképpen lehet fordítani

Budapest Police Headquarters (ez a leggyakrabban használt sztem),Budapest Police Station, Metropolitan Police Station of Budapest, Police Headquarters of Budapest a teljesség igénye nélkül...



egyéblént ha ilyeneket nem tudsz simán fejből vagy ha mástnem legalább összerakni, akkor sztem ne akarj angol nyelvű országban angol anyanyelvűekkel fegyveres szervnél dolgozni mert az első nap kiröhögnek...

2012. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!