Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Debreceni Perfekt iskoláról...

Debreceni Perfekt iskoláról mit tudtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jó iskola? Jól tudom, hogy a tanítás a Diószegi úton van? Hogyan lehet oda eljutni a vonat- vagy autóbuszállomástól? Előre is köszi a válaszokat!


2011. aug. 17. 15:21
 1/9 anonim válasza:

Igen, a Diószegi úton folyik a tanítás, a Huszár Gál iskolában.

15Y-os busszal lehet eljutni oda.


A buszállomásnál felszállsz a 32es-re(Széchenyi utca), mész mész -Nyugati-Segner-Hatvan-, a Bethlen utcán leszállsz az Otinál, majd gyalog indulj el tovább az utcán amerre a busz folytatja az útját(nem sokat kell menni).

A Hunyadi-Bethlen sarkon van a Kölcsey központ.

Fordulj jobbra, ott lesz egy buszmegálló, ott tudsz a 15Y-re felszállni.

Utazol utazol jó sokáig, majd leszállsz a Diószegin, a Borzán Gáspár kereszteződés után van a megálló. Onnan gyalog még egy kicsit tovább, és ott lesz a suli.


Elég bonyolultan hangzik, de nem lehet eltévedni:).


Ha nem akarsz két busszal is menni, és szeretsz sétálni, akkor a 32es helyett indulj el a Széchenyi-n (ellenkező irányba, arra amerről a 32es busz jön).

Végigsétálsz, egészen a Csonka templomig, majd átmész a zebrán, tovább egyenesen, a Kossuth utcán is...jó sokáig a Burgundia kereszteződésig. Az már a 15Y-s útvonala, felszállni, a Burgundián,, vagy a Klaipedán tudsz a buszra, nem tudom melyik megálló esik közelebb.


(Egyébként 32-es elég sűrűn jár, szóval az első variációt ajánlom, a másik elég fárasztó a séta miatt, és időben kb ugyanannyi, bárhogy is mész.)


Mindjárt leírom azt is, hogy a Nagyállomástól hogy tudsz menni, csak azt egy másikban küldöm el.

2011. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szóval...

Vonatállomásról: 18as autóbusz, mész mész Mikepércsi út -Monostorpályi út(ez jó hosszú) a Málna utcánál kell leszállnod ez a 7.megálló lesz a Nagyállótól számítva(de ne hagyatkozz csak a számolásra, mert van, hogy nem áll meg egy-egy megállónál a busz).A Málna utca egyébként a Monostorpályiból nyílik jobbra, szinte a kereszteződés után van rögtön a megálló. Ott leszállsz.

Innen nagyon de nagyon sokat kell gyalogolni, ráadásul egy homokos, kavicsos rossz kis utcán(én nem vállalnám be).

Na de azért elmondom: Visszafelé kell sétálnod a megállótól. Olajfa utca egyébként a neve az utcának amin majd menned kell, de táblát ne keress, mert az nincs kirakva. Az első utca lesz, ami ellenkező irányba nyílik, mint a Málna utca(ha a busz menetirányát nézzük balra).


Ha ott végigbírsz menni, akkor a suli éppen az Olajfa-Diószegi sarkán lesz!


Remélem tudtam segíteni!


Egyébként én is a Perfektbe fogok menni, csak én közel lakok a Málna utcához, úgyhogy ha biciklivel megyek, könnyebben odajutok.

2011. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vass Zsuzsanna válasza:

szia csipp_csepp!!!


Képzeld én is a banki szakra megyek......1--én lesz a beiratkozás.....remélem összefutunk amugy mi a keresztneved?

2011. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a válaszokat! Én a 41Y-s buszt néztem a sulihoz a buszállomástól. A nagyállomástól meg a 30/30A buszt. Az nem jó? És ott még átszállni se kell, ahogy én néztem.

2011. aug. 22. 12:07
 5/9 Vass Zsuzsanna válasza:

Kedves Kérdező!

Milyen szakra jelentkeztél?

Banki szakügyintézőnek?

2011. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mindhárom busz jó! Én egyiknek sem ismertem az útvonalát, de most utánanéztem, és mindegyik sokkal egyszerűbb, mint amiket én mondtam:, úgyhogy ne is bonyolítsd túl a dolgot!:)
2011. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én pénzügyi és számviteli ügyintéző szakra jelentkeztem. Remélem indítják ezt a szakot!

Ti mind a banki ügyintéző szakra jelentkeztetek?

A beiratkozásnál megtudjuk hogy mikor kell majd suliba járni?

2011. aug. 23. 16:24
 8/9 Vass Zsuzsanna válasza:
Én a banki szakügyintézőre jelentkeztem. Nem tudom lehet meg mondják vagy csak a papírokat kell beadni és elintézni.
2011. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Menj!
2011. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!