Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szeretnék egy kis segítséget...

Szeretnék egy kis segítséget kérni az OKJ-s tanfolyamokkal kapcsolatban. Leginkább olyanok válaszát várom, akik elvégeztek ilyet. Melyek ezek a szakmák?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy sok tanfolyamot felfuttatnak hogy ilyen meg olyan fantasztikus, meg gyorsan el lehet helyezkedni aztán amikor elvégzed rájössz hogy elpocsékoltál x hónapot meg kidobtál x ft-ot, és kiderül hogy semmire sem jó.

Én elvégeztem egy cnc forgácsoló tanfolyamot, itt nekünk fizettek, ugyanis még nem volt szakmám és itt is az volt hogy milyen jó, meg majd a tanfolyam végén elkapkodnak mint a cukrot.Aztán mégsem.A cnc az egyik legnehezebb szakma, ráadásul a válság miatt sokkal nehezebb elhelyezkedni, pláne egy pályakezdőnek elég nehéz a dolga, mert mindenhova min.1-2 év szakmai tapasztalat kell, de hogyan szerezze meg az ember, hogyha nem veszik fel sehova?

Na szóval az lenne a kérdésem az illetékesekhez hogy melyek azok a szakmák, amikkel jól el is lehet helyezkedni, fizetés is megfelelő(a válságot most ne nézzük) és nem csak jól hangzik.


2009. márc. 30. 18:49
 1/3 -Pimpike- válasza:

Szia.

Én a tb ügyintézői tanfolyamot végeztem de nem tudtam sehol elhelyezkedni mert mindenhol 1-2 éves gyakorlatot vártak el, ez 6 éve volt. A gyakorlatot mindenhol elvárják, de sehova nem vesznek fel gyakorlat nélkül.

2009. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is tb.ügyintézőt végeztem még tavaly és azóta sem tudok elhelyezkedni vele mert nincs gyakorlatom. 21L
2009. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Targonca(vezető) képzettséggel biztosan el tudnál
2016. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!