Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tourette Szindrómával lehet...

Tonjovi kérdése:

Tourette Szindrómával lehet kocsit vezetni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ha megnézed az autóvezetőket, a többségnek még akkor is van Tourette-szindrómája (kis sz-szel(, ha egyébként, mikor nem vezet autót, nincs.
2011. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nem oltásból, mert én magam is tourette-s vagyok, de rendőrökkel vigyázz, mert ha esetleg megvannak benned azok a káromkodási kényszerek is, megállíthatnak hogy részeg e vagy.. akkor persze magyarázkodhatsz. szoval ezzel óvatosan..:)

egyébként persze lehet.

16/L

2011. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
persze...én is tourettes vagyok és van jogsim meg sztm apám is tourettes,sztm tőle örököltem.csak úgy sehol semmiből hülye hangon ordibál vezetés közben..ilyeneket csinál "höhöhö nyaaaaa nyaaaa nyaaaa meee meee meee nyehehehehe ajaajajaaaaaaaaaaaaj hohohoho" pedig már nyugdijas :D volt már hogy megijedt tőle a szomszéd amikor épp kint ordibált a ház előtt :DDD
2013. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igazån sokat segitettetek! :)
2015. dec. 26. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!