Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Balassi Egyetemi elõkészí...

Balassi Egyetemi elõkészítõ, valaki tud róla valamit?

Figyelt kérdés

Szeretnék erre az elökészítöre járni, külföldön élek.

De nem tudom mikor kell jelentkezni, pontosabban hogy,

és hát hogy ezt a befizetést satöbbi mikor hogyan.

Mert valamit ír hogy a beíratkozásnál..


Akárhogy, ha valaki tudja akkor kedves lenne töle ha nekem elmesélné, mert én teljesen össze vagyok zavarodva...


Ha talán valaki aki nem tudja mi, és akkor is szeretne segíteni, itt van a link:

[link]


2011. márc. 18. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a pontos es hiteles valaszert lepj kapcsolatba veluk az altalad belinkelt oldalon talalhato telefonszamon vagy email-cimen.
2011. márc. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ez van p´robáltam öket felhívni, kb 3-4 szer válasz nélkül, azért most nem tudom öket mindennap hívogatni külföldröl.


ìrtam is nekik, de nem adtak megfelelö választ, hát gondoltam talán valaki itt, tudna segíteni

2011. márc. 19. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ne add fel, esetleg kezd el hivni ezeket is, majd csak felveszi valaki es tovabbkapcsol valakihez aki tud valaszolni a kerdeseidre: [link]
2011. márc. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!