Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyermek és Ifjúság vedelem...

Gyermek és Ifjúság vedelem vagy Jogi asszisztensi Szakot végezzek?

Figyelt kérdés

fogalmam sincs melyiket csináljam,melyiknek van értelem,melyik a hiány szakma,mennyire lehet bennük elhelyezkedni?!a gyer. és ifj.véd. az tényleg annyira veszélyes egy szakma?mennyiket keresnek a kezdők ezekben a szakmákban miután elhelyezkedtek?hol lehet ezekkel elhelyezkedni?

köszönöm a segítséget előre is


2011. febr. 18. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ismerem nagyon, de azt tudom, hogy jogi asszisztenssel nem nagyon mész majd semmire max. ha mész egyetemre akkor azzal kapsz többletpontot, de ennyi.
2011. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

aha,értem!akkor fölösleges pénzkidobás lenne a jogi asszisztensi,mert tovább tanulni az után már nem szeretnék!akkor munkahelykeresés szempontjából ez kevés?

ezek szerint tanuljam akkor a gyer. és ifj. véd.-et?hátha azzal tudok majd mit kezdeni?

mi az a szakma amit most érdemes tanulni,miből van hiányszakma,mert fölöslegesen nem akarok tanulni olyat amivel nem tudok mit kezdeni?

2011. febr. 19. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Ahogy írtam egyiket sem ismerem igazán, csak onnan tudom, hogy a jogi asszisztensi nem ér semmit, mert ahova én járok suliba van olyan képzés és egyik csoporttársam is elvégezte, de mondjuk az 50 emberből csak egynek sikerült elhelyezkednie protekcióval. Az, hogy milyen szakmát érdemes tanulni ami nem felesleges azt nem lehet tudni. Lehet, hogy mire te elvégzed valamelyik már az sem lesz olyan hiányszakma, mint amikor te elkezdted.
2011. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én emelt szintű gyerm. védelmivel sem tudok elhelyezkedni, mindenhová főisk-t kérnek.
2011. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem mondod!?akkor fölöslegesen végezném el?nem szeretnék főiskolára menni,mert nincs rá 3-4évem,h tanulgassak!de viszont ezt szeretném kitanulni és ebben elhelyezkedni,de ha ennyire telített ez a szakma akkor meggondolom mielött kiadnék rá több százezret!most már aztán tényleg kezdek kétségbe esni,h mit kezdjek magammal!
2011. febr. 25. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!