Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 3d modellezés és animáció...

3d modellezés és animáció egyetemen?

Figyelt kérdés

üdv!


van lehetőség budapesten egyetemi vagy egyéb "hivatalosabb" végzettségű oktatás keretében 3d-s modellezést és animációt tanulni (lehetőleg autodesk maya vagy 3ds max)?

egyetemen van ilyen szak? olyan képzésre gondoltam, amivel elmehetek külföldre is dolgozni (tehát ér valamit). leginkább a film-iparra gondolok, vagy 3d-s "illusztrátorra".


2011. febr. 3. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Pesten nem tudom, de a Kaposvári Egyetem Művészeti Karán a képanimátor szakirányon van ilyen lehetőség, sőt kötelező a 3D-s animáció és számítógépes játéktervezés tantárgyak.
2011. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cintai válasza:

Hello!


Én is modellező sulit keresek Pest környékén, nem tudtok Kaposvárnál közelebbit? :)

2011. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hawke válasza:

Üdv,

Elvileg a BKF-en van animáció, ahol 3D modellezést is lehet tanulni. Sajnos nem tudom, hogy mennyire jó, nincs tapasztalatom, se ismerősöm, aki nyilatkozhatna, de számomra első ránézésre elég meggyőző. Érdemes rákukkantani.

2013. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!