Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek milyen a CNC szakma?

Szerintetek milyen a CNC szakma?

Figyelt kérdés

Fizetés?Elhelyezkedés?Milyen a környezet?Unalmas?

Írjatok!!!!


2011. febr. 1. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem fasza minden
2011. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mennyire telített a szakma?
2011. febr. 2. 17:47
 3/10 anonim ***** válasza:
keresett szakmák közé tartozik, ha jól tudom jól is lehet vele keresni. Ha érdekel, akkor hajrá
2011. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Higgany válasza:

Jelenleg pont ezt tanulom!

Nekem nagyon tetszik bár lehet egy picit bonyolult főleg a mai újfajta gépeken!

Lehet egy picit monoton, de annyira azért nem mintha a jabilban lennél :)

Fizetni megfogják amiatt ne aggódj, Elhelyezkedés itthon is lehetséges van sok jó hely, de külföldön jobban megéri szerintem. A környezet jobb helyeken nyáron hideg télen meleg, Azt nem tudom hogy unalmas-e vagy nem, azt az tudná megmondani aki ebben dolgozik több éve!

Nekem eddig tetszik :)

2011. febr. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez utolsó kommentet,lenne még 1 kérdésem hogy ilyen OKJ-s tanfolyam után is felvesznek melózni?Bár nem tudom hogy képeznek-e OKJ-s képzésen kívül...
2011. febr. 13. 12:29
 6/10 Higgany válasza:

Megmondom őszintén én sajnos nem tudom hogy az OKJ mit takar,én sima felnőtt képzésen vagyok, 1200 óra a képzés időtartama(kb egy tanév), ha ez megvan kell 1-2 év güri valami munkahelyen, mert a jobb munkahelyekhez kell 2 év tapasztalat legalább hogy komolyan vegyenek! Ithhon legalábbis!

Külföldön nincs akkora szigor mint itthon!

2011. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ahha!Köszönöm a választ,de lenne még 1 pár kérdésem,ezért felvehetlek MSN-re?Remélem visszanézel még ide.
2011. febr. 14. 10:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagy ha nincs MSN-ed,akkor e-mail is jó.
2011. febr. 14. 10:07
 9/10 A kérdező kommentje:
Valakinek vannak még tapasztalatai a szakma terén?
2011. ápr. 2. 11:04
 10/10 anonim válasza:

egyik sem nehéz, az új sem nehéz, csak megkell tanulni ;) :)

már ott vagyunk, hogy a programot sem muszály megírnod, bescannelik a rajzot az adatokkal =)

2013. nov. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!