Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van olyan OKJ képzés, amelyik...

Van olyan OKJ képzés, amelyik időtartama rövidebb, mint 2 év?

Figyelt kérdés
Hány órát jelent kb hetente a képzés? Vagy hogy van ez?
2011. jan. 25. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Van, de ezt érdemesebb az aktuális képzést adó honlapján megnézni. Nagyon függ attól, hogy milyen képzést ad.


Hat hónapos biztos van, de szerintem három hónapos is.

Általában heti egy vagy két alkalommal egy délutánt vesz igénybe.

Nyilván ami 8 általánosnak középfokú képzést ad az nincs meg gyorsan, de egy számtech gyorstalpaló pár hónap alatt megvan.

2011. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen van boncmesteri képzés az csak 1 éves. Haverjaimmal azt végeztük el, mert fogadtunk, ha senkit nem vesznek fel akkor megyünk 1 évre ilyen képzésre. Nagyon jól jött. Most van munka dögivel este és nappal meg jöhet az egyetem iszonyat jó. Én ajánlom ha van hozzá gyomrod. Jó, én bioszra járok úgy hogy nekem ez még előny is.
2011. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Na ettől kész vagyok! :)


Büdős életben nem gondoltam volna, hogy van OKJ-s boncmesteri képzés.

Azért lássuk be hogy elég réteg specifikus, igaz így biztos könnyebb melót találni.

2011. jan. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
a boncmesterihez kell komolyabb biosz tudás?
2011. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

A középiskolai elég, úgy is megtanítanak rá úgy hogy ha tanulsz szinte semmi. csak tudd nagyjából hogy a hasnál vannak a szervek, meg hogy az agy a fejben van ennyi.


De mindenkinek ajánlom:)))

2011. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Emelt szintű képzések is vannak 1 év alatt.(OKJ)
2011. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: milyen képzések?
2011. jún. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!