Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van olyan OKJ-s képzés, ami...

Van olyan OKJ-s képzés, ami délutáni/esti/hétvégi?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett pár év múlva szeretnék elkezdeni egy OKJ-s idegenvezetői tanfolyamot. Van ebben a szakmában olyan képzés, amire nem kell minden nap bejárni? Mondjuk csak heti 2-3 alkalommal, lehetőleg nem délelőtt. Másik kérdésem: mennyire érné meg belevágni? Milyenek az esélyi egy kezdő idegenvezetőnek? (akár itthon, akár külföldön)
2011. jan. 11. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
A vállalkozósulinál van, hétvégi formában, asszem hetente vagy kéthetente egy alkalommal kell bejárni. Ahzt nem tudom, mekkora kereslet van rá, de mint szakma, nem hangzik rosszul...én is gondolkodtam rajta anno, csak nem beszélek elég jól nyelveket.
2011. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!