Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egy NC-, CNC programozó...

Egy NC-, CNC programozó technológus normálisan el helyezkedve milyen fizetésre számíthat kb?

Figyelt kérdés
És egy sima cnc esztergályos?
2011. jan. 2. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Haverom 120-at kap pályakezdőként, mint forgácsoló-gépkezelő, ennyit tudok:-)
2011. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyéves felnőttképzésben végeztem mint CNC-programozó, elég húzós mennyiséget kellett tanulni, de megérte! A tanfolyam alatt már volt szakmai gyakorlati helyem, ahová a vizsga után fel is vettek, most 150 nettóval vagyok bejelentve! Magyarországon nagy dolog! Az eddigi zsebbe-110-120-de-minimálbér-papíron-aztán-vagy-megkapod-vagy-nem helyett ez elég jó...
2011. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a vállalkozósuli.hu-nál végeztem cnc-sként és 120 nettóval vettek föl a gyakorlati helyemre a vizsa után.
2011. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ott végeztem még 2008-ban...hát, azóta a szakmában dolgozom, de nem teljesen erre számítottam, megmondom őszintén. Elég monoton munka, figyelni nagyon kell, de nem sok kreativitás van benne...állok a gép mellett többnyire...na jó nem szalagmunka, annál jobban is fizetik...most gondolkodom hogy megcsinálom a programozó tanfolyamot is, azzal már lenne perspektíva, csak előbb le kell raknom az érettségit..
2011. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!