Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ecdl vizsga lényege mi? Ha...

Ecdl vizsga lényege mi? Ha elvégzem, akkor mit érek vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Semmit igazából.
2010. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azzal érsz valamit, amit megtanulsz azért, hogy elvégezd... Néhány munkáltatónál lehet előny, de ez elég kevés...
2010. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Ha vizsga után szeretnél főiskolára, egyetemre jelentkezni, beszámítják pluszpontba az Ecdl vizsga meglétét! Én így tudom!

21/L

2010. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, nem számít bele.
2010. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos nem számít be. Igazából semmire nem jó többnyire, viszont a kezedben levő tudással még sokra mehetsz! Én csak informatikából érettségiztem 5-ösre, ami azt jelenti hogy ötezer forint ellenében igényelhetném az ECDL vizsgát. Nem igen látom értelmét, bár még megfontolom. Az excel, word, power point használatának ismerete viszont olyan dolgok a mai világban már, hogy az alapvető számítógépes ismeretekhez is hozzátartoznak. Pl egyetemen nem adhatsz be akárhogy egy dolgozatot, és az sem árt ha tudod hogyan kell összehozni egy prezentációt. Olyan alapokat ad, amiket hasznosítani tudsz az életben (persze nem feltétlenül kell ehhez tízezreket kidobni az ablakon, ha megtudod oldani máshogy is)
2010. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Néhány egyetemi szakon pl kiváltja az informatikát, és automatikusan 5öst kapsz. (az orvosin azt hiszem így van, meg még egy pár helyen ahol nem veszik az infót túl komolyan) Bizonyos állások betöltéséhez lehet feltétel, de összességében hátrányod nem lesz belőle az biztos:) Nekem is van, mondjuk eddig előnyöm sem volt belőle, de nem bánom hogy megcsináltam, mert legalább tényleg tudok pár alap dolgot infóból ami bármikor jól jöhet. (és szerintem az önéletrajzban is jól mutat)
2010. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyetemen nem ért semmit, info I-ből azt mondták ok nem kell bejárni, viszont vizsgázni kell a félév végén. Nagyon nem ér már semmit, csak papír arról amit a legtöbb ember már amúgy is tud.
2010. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

semmi értelme

UTÁLOM sajnos nekem is le kell tennem az a hülye vizsgát semmi értelme

2011. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!