Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Forgalmi vizsga időpontja...

Forgalmi vizsga időpontja mindegy hány órakor van, nem ezen múlik a siker?

Figyelt kérdés
Délelőtti vezetéseim voltak általában, max. 13 órai befejezéssel. Délutánra van vizsgaidőpontom. Ott fogom megtapasztalni először, milyen is az igazi délutáni forgalom, ráadásul biztos kicsengetnek addigra a sulikból. Remélem találok parkolóhelyet is. :D
okt. 2. 20:56
 1/2 anonim válasza:
Igazából a forgalomnál sokkal fontosabb hogy délután az emberek nagy része jobban tud koncentrálni, mert megebédel, meg már benne van a nap közepében de még nem fáradt el. Ez nagyobb előny tud lenni a forgalommal szemben is, hiszen egy stresszes helyzetben, mint most a vizsgán, reggel könnyen elfelejthetsz néhány fontos dolgot, meg szétszórtabb lehetsz.
okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Katona Dius ***** válasza:
Nekem is délután volt, 3-kor kezdődött. Nem volt vészes, akkor már a diákok megindulnak, de sokan még munkában vannak, így a csúcsidőt még épp nem kaptam el. Talán ehhez az is hozzájött nekem, mármint hogy nem zavart, hogy nekem legtöbbször szombaton volt oktatás, munka miatt akkor értem rá csak, így pont akkor, minkor a hétvégi sofőrök is autóba ültek és megrohamozták a várost a környéki falukon, városokon élők is (megyeszékhelyen vizsgáztam).
okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!