Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen szakmát,képzést csináln...

Milyen szakmát,képzést csinálnátok ha újra kezdhetnétek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok,festő a szakmám.

De már 17 éves korom óta nyomom az építő ipart.De be akarom fejezni mielött tönkre megyek.Utálom már.

1 évet voltam katona is de most már pénzt akarok keresni de nem tudom mi áll hozzám közel amit szívesen csinálnék és jól is fizet.Külföld is játszik.Ti mit csinálnátok ha újra kezdhetnétek?



szept. 16. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig az épìtőipari, femipari, autoipari szakmák fizethetnek jól sok esetben. Talan még az ilyen szakács vagy hasonló. De ha ezek nem tetszenek akkor valami keresett diploma kell ám. Vagy jó szakma vagy jó diploma. Érettségi semmit nem ér.
szept. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Villanyszerelő, burkoló, kőműves, festő, víz és gáz szerelő. Mondom ezt nőként. Most újítottunk fel és pofátlan összegeket kértek. Egy 4 napos munkáért a havi fizetésem odaadtam, plusz anyagköltség.
szept. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Újra kezdés attól függ honnan:

- ha régebbi évek játszanának: orvos, informatikust választanék, talán még a gázszerelő szakma (de inkább bitcoin-t vennék)


- ha most akkor csak szakma, EU-n belül mehetsz bárhova ha megy a munka (értsd: fizikailag bírod, nem okoz gondot, megteheted)

szept. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Autószerelő lennék, illetve karosszérialakatos, és addig képezném magam, amíg veteránautókkal tudnék foglalkozni, teljes felújítás, restaurálás tekintetében.
szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thunderfairy ***** válasza:
Én most a vagyonőrit fogom megcsinálni. Egyébként a nyelvtanulás lehet jó ötlet.
szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!