Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Számítógépes adatrögzítő...

Számítógépes adatrögzítő képzés ér valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy érettségivel rendelkezem, s emellett ha elvégzek egy 3 hónapos képzést (számítógépes adatrögzítő), azzal érek valamit? El lehet vele helyezkedni normálisan azért? Ha nem, inkább nem vágnék bele..csak fogalmam sincs mit kéne tanulnom és keresem nagyon a lehetőségeket :D köszi szépen előre is a segítséget.

2021. júl. 14. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez felesleges, keresni nem lehet vele. Gondolkozz, hogy mi érdekelne még.
2021. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
59%
Szerintem is felesleges. Kérdezősködj ismerősöktől, hogy kik mivel foglalkoznak, mennyit keresnek. Ezt követően határozd meg magadnak a tanulási irányt.
2021. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, nem ér semmit, ha van is ilyen állás, akkor az simán betölthető érettségivel valamennyi informatikai tudással(én informatika szakon végeztem gimiben, de technikusin nem maradtam), és én is mehetnék ilyen munkára, csak ritkán lehet kifogni.

Olyan mintha kb operátori tanfolyamot csinálnál(van ilyen igen, csak más a neve).

2021. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
67%
Szuper, köszi, akkor nem kezdek bele:D
2021. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézelődj még! És legalább 1 éves képzéseket nézz, 3 hónap alatt értelmes dolgot nem lehet megtanulni. Már ez is egy nagyon jó szűrő!
2021. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Arra jó, hogy ha a hokedli vagy az asztal valamelyik lába rövidebb, alá tudod támasztani a bizonyítvánnyal és nem fog billegni. Sajnos másra nem jó, mert a kemény fedél miatt nem tudod vele kitörölni a fenekedet. Tudást nem ad, munkaerőpiaci értéke nincs, csak a képzés szervezőjének jó.
2021. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!