Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Raktáros OKJ-s képzés...

David82 kérdése:

A Raktáros OKJ-s képzés használható valamire?

Figyelt kérdés

Néztem az OKJ-s képzéseket, és megtaláltam ezt: [link] Ugyanez felugrott nekem a facebookon hirdetés formájában, és valaki azt írta oda, hogy semmire sem használható.

De a kérdésem, ha van targoncavezetői szakvizsgám mindhárom géptípusra, akkor vajon ez a raktározási tanfolyam jelent-e valami előnyt egy itthoni (nem külföldi) munkavállalás során? Talán arra jó, hogy megtanulok leltározni, vagy árut szabályosan kiadni, nyilvántartani, stb.

Vagy leginkább semmi értelme nincsen, felesleges pénzkidobás? Valakinek tapasztalat?



2020. nov. 1. 17:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!