Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Magyar nyelvből tehetek...

Hinimini kérdése:

Magyar nyelvből tehetek nyelvvizsgát, ha magyar vagyok? B2-szeretném.

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2019. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki fejtenéd bővebben?
2019. dec. 23. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2019. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, kifejtem. Biztos, hogy nem!
2019. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Magyar állampolgárként, magyartól eltérő nyelvből tehetsz nyelvvizsgát.
2019. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Akkor már miért nem C1, nem megy anyanyelven? Amúgy nem, magyar érettségit tehetsz.
2019. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet így


Off.


Én ezzel a felhasználó névvel sok olyan kérdést láttam, hogy a kérdező (bár eddig mindig olyan volt a kérdés, hogy a kérdező gyerekéről volt szó) mozgásképtelen, nem tud (vagy fel van mentve) érettségizni vagy bejárni iskolába(erre nem emlékszem pontosan) de egyetemre szeretne menni. Gondolom ahhoz kellene neki nyelvvizsga.


Ezt csak azért írtam le, mert lehet a betegsége más megvilágításba helyezi a kérdést.


( Itt egy régebbi kérdés https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya.. )

2019. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Külföldön bizonyára tehetsz, itt Magyarországon nem.
2019. dec. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!