Pharma Training CRA képzés?
Figyelt kérdés
Biológus hallgató vagyok, úgy tervezem hogy miután megszereztem a diplomám belevágok ebbe a képzésbe. Van itt valaki aki részt vett már rajta? Megéri elvégezni?2019. dec. 13. 09:44
1/2 anonim válasza:
Nekem csak tervben volt, talán még van is, eddig nem úgy alakult az életem. Barátnőm elvégezte. Jó pénzt lehet vele keresni, bár stresszes és nem kőnnyű munka.
2/2 anonim válasza:
Igen, nagyon jó a képzés, és segít az elhelyezkedésben is.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!