Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leírná nekem valaki, hogy az...

Timido kérdése:

Leírná nekem valaki, hogy az Angol/Német érettségin milyen szóbeli témakörök vannak?

Figyelt kérdés

Pl, hogy család, szabadidő.. nem tudom őket, de szeretném elkezdeni tanulni! Köszönöm a válaszokat!

ui. : jövőre érettségizek!


2010. júl. 9. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Család, szabadidő, környezetvédelem, útbaigazítás, születésnap, lopás, ruhavásárlás... rengeteg minden :D még korai elkezdened sztem, mert azt a tanár állítja össze, mindenkinél más.. de ezek sztem benne lesznek tutira, mondjuk nálunk a környezetvédelem nem volt hálisten. Most ennyi volt eszembe, holnap megnézem a tételsorom. :D Ja és ez deutsch. :)
2010. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi nem dolgoztuk ki őket. Elmondta a tanár December körül a témaköröket, és annyi (alapból nem nehéz őket kitalálni.. barátok, család, napirend, szabadidő, tudomány és technika.. tehát nagyon általános dolgok. Én nem készültem semmit az angolra (a többire viszont rengeteget)

Nem lesz nehéz, menni fog (már ha eddig rendesen tanulta a nyelvet..)

Ajánlom az 1000kérdés 1000válasz c. könyvet. Nagyon hasznos:)

2010. júl. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Ebben minden benne van!


[link]

2010. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!