Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Azok akik voltak "BME" középfo...

Azok akik voltak "BME" középfokú szóbeli angol nyelvvizsgán mi a véleményetek? Nehéz? Origo és BME között vacilálok.

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Mindkettő egy ugyanolyan pénzsóvár társaság. Mindkettőt kipróbáltam már eredménytelenül, én az ECL-en mentem át (protekcióval).
2010. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

talán veled van a baj, nem gondolod?:D ha 3-ból 1-en tudtál csak átmenni, és oda is protekció kellett...

én BME-n voltam, és teljesen normális volt mindenki, szóbelin segítettek, látszott rajtuk, hogy nem szivatni akarnak, és elsőre sikerült. semmi olyan nem volt, ami miatt panaszkodhatnék.

2010. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%-os lett MINDKETTŐ!! Szerinted reális? Ne légy naív!!!
2010. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
szerintem igen...érdekes módon én átmentem, és nagyon sok ismerősöm, protekció nélkül, elsőre...
2010. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem reális! Kiszámolják ezek, ha megfelelnél, de nem 90 százalékkal, akkor csak csak egy kicsit engednek fölé 60% főlé, vagy pont alá (általában inkább ez). Ismerősömnek felsőfokú 58% - 59% - 59% - 58%. A negyedik után hagyta abba és mondta, hogy akkor próbálja meg újra, ha olyan 70-75% körüli a tudása, azért, hogy megkapja a 60%-ot.


Nekem nincsenek rossz tapasztalataim egyikkel se. BME középfokot raktam 61%-al, Origo felsőfokot 77%-al. Mindkét helyen segítőkészek voltak, nem éreztem, hogy pénzre menne a dolog. Én a BME-re tippelek, de szerintem az Origo se sokkal nehezebb.

2010. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőre átmentem a BME-n, nem tűntek pénzsóvárnak, és szemetek sem voltak.
2010. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!